Bostancı Oto Sanayi: İçerenköy Mah. Bostanci Sanayi Sitesi Beyaz Fulya Sk. No:12/1 Ataşehir/i̇stanbul

Tel : 0216 565 22 76
Fax : 0216 565 22 73
hamza@talipotomotiv.com / sefa@talipotomotiv.com

Talip Otomotiv Göztepe Hakkında

Talip Otomotiv Göztepe 1989 yılında Talip ve Ahmet DEMİRCİ tarafından Göztepe Oto Sanayi Sitesi’nde kurulmuştur. Talip Otomotiv Göztepe yedekparça toptan ve parakende alanında devam etmekte olan Talip Otomotiv Göztepe gelişen ve sürekli değişen piyasa şartları neticesinde yine otomotiv sektörünün bir diğer kolu olan servis işletmeciliğine Fiat-Tofaş yetkili servisi ile 1992 yılında Ataşehir’de yine aynı isimle hizmetlerine devam etmektedir.

Talip Otomotiv Göztepe kuruluşundan bu yana Göztepe Oto Sanayi Sitesi’nde 250m² lik iş yeri, 3 katlı 500m² lik yedek parça deposuyla faatliyetine devam etmektedir.Talip Otomotiv Göztepe geçen zaman sürecinde firmamız piyasa şartlarını kendi prensipleri olan doğruluk ve dürüstlük kavramları ile pekiştirerek devamlı aşama kaydetmiştir.

Talip Otomotiv Göztepe 2010 yılından bu yana internet üzerinden satışlarına başlamıştır. www.parcagezegeni.com adlı siteyle hizmetlerine sanal ortamdan da devam etmektedir.

Talip Otomotiv Göztepe kaliteli ve geniş marka ürün yelpazesi,müşteri güveni ve memnuniyetini ana prensip olarak kabul etmektedir. Müşteri memnuniyetini amaç edinen Talip Otomotiv Göztepe, güler yüzlü ve tecrübeli ekibiyle ihtiyaçlarınıza en uygun fiyatla hizmetlerine devam etmektedir.