Bostancı Oto Sanayi: İçerenköy Mah. Bostanci Sanayi Sitesi Beyaz Fulya Sk. No:12/1 Ataşehir/i̇stanbul

Tel : 0216 565 22 76
Fax : 0216 565 22 73
hamza@talipotomotiv.com / sefa@talipotomotiv.com

Talip Otomotiv Göztepe Hizmetlerimiz

Tofaş – Fiat Orjinal Yedek Parça

Talip Otomotiv Göztepe’de FIAT yetkili servislerindeki, aracınızın üretiminde kullanılan yedek parçaların aynısı bulunur.Talip Otomotiv Göztepe’de orjinal yedek parçalarla aracınızın ve sizin güvenliğinizi en üst düzeyde tutarsınız. Özel iskonto oranlarımız Talip Otomotiv Göztepe’de mevcuttur.

Renault Orjinal Yedek Parça

Talip Otomotiv Göztepe Renault’un orjinal yedek parçalarını toptan satış fiyatına kapınıza teslim edilir. Yılların verdiği deneyim ve güvenle çalışan Talip Otomotiv Göztepe toptan Renault yedek parça satışında da sektörün önde gelen firmalarından olmuştur. Toptan yedek parça dağıtım filomuz ve güleryüzlü elemanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Peugeot Orjinal Yedek Parça

Talip Otomotiv Göztepe Peugeot orjinal servis yedek parçaları size özel iskontolarımızla satışı bir telefon uzağınızdadır.

Tüm Otomobillerin Orjinal ve Yan Sanayi Yedek Parçaları

Hyundai, Audi, Citroen, Fiat-Tofaş, Honda, Chevrolet, Mazda, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Volkswagen ve diğer bütün araçların orjinal ve yan sanayi yedek parçaları Talip Otomotiv Göztepe’de mevcuttur. Orjinal servis ürünleri size özel iskonto oranları Talip Otomotiv Göztepe’de mevcuttur. 1.kalite yan sanayi, otomobilinizin yedek parçaları satılmaktadır.